
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 6 - Jul 11
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
wheat legging van tarwewol voor kinderen dry roseAgi's wollen kinderleggings, gemaakt van zachte merinowol. De Wheat wollen kledingcollectie zou een vaste waarde moeten zijn in de garderobe van je kind als het winterseizoen nadert. Ze zitten heerlijk en zijn ontworpen om je kind warm en droog te houden. Wol heeft de opmerkelijke eigenschap dat het de lichaamstemperatuur van je kind reguleert, zodat het niet oververhit raakt of het koud krijgt. Het is perfect voor laagjes en voelt zacht aan voor de
Agi's wollen kinderleggings, gemaakt van zachte merinowol.
De Wheat wollen kledingcollectie zou een vaste waarde moeten zijn in de garderobe van je kind als het winterseizoen nadert.
Ze zitten heerlijk en zijn ontworpen om je kind warm en droog te houden.
Wol heeft de opmerkelijke eigenschap dat het de lichaamstemperatuur van je kind reguleert, zodat het niet oververhit raakt of het koud krijgt.
Het is perfect voor laagjes en voelt zacht aan voor de blote huid.
- Materiaal: 100% merinowol
- Maat: 98/3j, 104/4j, 110/5j, 116/6j, 122/7j
- Wasvoorschriften: Machinewasbaar op 30°C op een zeer fijn programma, strijken op de linkerzijde. lage temperatuur, niet in de droger, niet geschikt voor stomerij, niet bleken.
- Standaard 100 van OEKO-TEX®.
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy